Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takové info o všech dílech SG-RTG tak o StarGate : New Generation

19. 6. 2008

Tak tady se píšou takové informace o chystaném seriálu SG-RTG (TV - seriál) StarGate : New Generation (Psaný scénář). Bude to jako originální stránka StarGate Seriálu.

Tiskovka: Autor SG:TNG

(plk. Filip Walldstein - 26. 06. 2008 06:02)

Tady je hrubý, ale opravdu hodně hrubý nástin co se odehraje v první serii SG:TNG.
Jak jste všichni již četli v prvním díle TNG jsme se seznámili s kapitánem lodi Hermes. Celé TNG bude zaměřeno na život na této lodi, na osudy posádky a jejich kapitána commodora Amenetepa. V druhém díle se k posádce lodi Hermes připojí dr. Jackson. Autor rozhodně nepopírá možnost krátkého objevení i postavy gen. J. O'Nella. Některé díly budou opravdu zaměřeny na válku, která otřásá celou galaxií. Kromě dobře známých Oriů se v tomto seriálu setkáme s novými rasami, ať již přátelskými k Zemi a Fulvienu nebo nepřátelskými. Díky dr. Jacksonovi poodhalíme roušku tajemství která halí nového spojence Země a to Fulvien. Autor neslibuje vždy stoprocentní vesmírnou řež, ale i tajemno a možná dojde i na romtiku. Co se týče osudu hl. postav, čili posádky lodi Hermes není autor příliž zdílný a dle jeho slov: "Popravdě řečeno ani já sám nevím jak to všechno dopadne. Sice mám již něco jako koncept a dokonce mám v hlavě i závěr první série, ale po pravdě řečeno se může něco stát a konec bude jinej. Pokud se mě ptáte na to jestli hlavní "hrdina" přežije nebo ne, povím vám jen to, že člověk nemusí zemřít jen fyziky..." Takže jak sami vidíte je opravdu se na co těšit.
zpráva z rozhovoru s autorem SG:TNG Filipem Galašem

Tiskovka:Autor SG-RTG

(Generál Hank Landry - 03. 07. 2008 21:03)

1.série všechny díly jsou hotovy ale ještě zbývá je natočit ale na co se v této sérii můžete těšit na nové rasy, staré známé Goauldy. V téhle sérii můžete vidět bitvy a pak i zjištění o nových nepřátelech, emoce tu budou malé jako třeba velké bitvy čekejte romantiku také a pak i tu akci.
2.série tá je už také napsána jsou tu ještě Goauldé ale už oslabeni a pak se objeví ta nová nepřátelská rasa která je dost silná ale jestly vyhrají a nebo prohrají tak si počkejte a co tu můžete vidět jsou nové postavy a pak také i více humoru,akce a ke konci série je vždy nějaká velká bitva.
3.série je dost temná a trochu i romantiky a když tak totu říkám dohání mě to pláči asi tím že jsem včera dopsal další díl a to 3x11 "Pokrevní bratři" je to dost temné a mě se to líbilo hodně ten scénář a je na co se těšit.
Tento seriál bude mít jen 5sérii protože nebudou asi velké výdělky a budou vysoké náklady na natáčení tak proto to bude 5sériové ale očekávejte i Film ale ten je napsaný ale asi udělám v něm velké opravy ale ty opravy udělám až dopíšu celý seriál takže zbývá ani né 2.série.

4x05 "Skrze Brány Pekel"

(generál Hank Landry - 07. 09. 2008 21:17)

4x05 "Skrze Brány Pekel" tento díl bude velmi překvapující možná se naučíte nová latinská slovíčka tak i zjistíte více o goauldech kteří se skrývali po dlouhou dobu jak od dob příchodů upíru tak Ruinanů tak i Andrua takže se setkáme jak asi název prozrazuje uvidíme tam Satana latinsky se řekne Diabolus a řecky Diabolos. Také potkáme rasu jménem Ventus toto je také latinské slovíčko řečeno je to vítr ale v množném čísle jim můžem říkat větrolamové i když to zní podivně tak Ventus=Vítr a množné číslo asi není určitě se to nedovíte ale i tak slovo Ventus stačí.
TT-1 příjde na planetu obydlenou Ventus(-iani) a zjistuji o této rase docela zajimavé informace ví že mluví latinsky ale né úplně dobře takže mluví radši jazykem kterým se mluví na Zemi a najednou se dostanou čtyři Ventus(-iani) za velké vrata za kterým je červený kruh a tito Ventus(-iani) začnou latinsky vyvolávat Satana jak to dopadne tak se nechte překvapit.

SG-NIBIRU

(generál Hank Landry - 07. 09. 2008 21:22)

Táto neoficiální informace podle všeho by mněla být SG-NIBIRU nový seriál ale zatím není nic jisté ale určitě bude na internetu jako seriál který bude animovaný nebude to nakreslené jako komiksy ale bude to na grafické úrovni počitačových her. Víme jen že je to v přípravě kdo umí Výborně s grafikou a je spolehlivý tak ať se hlásí na Mira.Placek@seznam.cz a pokuď napíšete tak vás příjmu ale budu doufat že jste dobří a ke všemu vám řeknu že scénáře budu psát já i když by se hodil někdo kdo by to dubingoval tak kdo by to chtěl dělat tak ať napíše taky na tento e-mail a když tak na ICQ 458-268-333 ale radši na ICQ

StarGate - Nibiru

(generál Hank Landry - 22. 09. 2008 22:10)

Od minulého týdne začal nový seriál který musel udělat ústupky a stane se stoho knižní seriál ale i tak dobrý máto stejný děj jako by měl i ten animovaný ale škoda že to není grafické seriál je velmi rozvinutý zatím jsou Tři kapitoly co kapitola tak jeden díl zajimavé je na tomto seriálu že se udává na Zemi v SGC a v Mléčné dráze všechno se točí okolo historie Země a záhadné planety jménem Nibiru. Velitel týmu je John Lorne - Dobrý velitel který má zálibě jako Jack O'neill rybařit.

StarGate - Nibiru

(generál Hank Landry - 09. 10. 2008 13:50)

Neplánovaně ukončila svoje psaní ale co je napsané tak si můžete podívat na uloz.to zadáte název "Stargate Nibiru" a najdete to je to verze 1.01 je zvláštní tím že tam jsou obrázky ze StarGate až bude 1.02 verze bude to bez nějakých velkých chyb :)

SG-RTG

(generál Hank Landry - 13. 10. 2008 20:27)

Až se dokončí SG-RTG tak se přemýšlí o dálším seriálu zatím se neví jestli výjde knižně a nebo jako psaný scénář nebo jako seriál animovaný.

 

 SG-RTG 4x06 "Lichpin"

 (generál Hank Landry - 19. 10. 2008 18:00)

Tento díl bude velice průzkumný kde náš tým zjistí něco o novém nepřítely a můžem se těšit i na vesmírnou bitvu která bude velice dobrá.

SG-RTG 4x07 "Život si nekoupíš za peníze"

(generál Hank Landry - 28.10. 2008 22:50)

Tento díl se bude s našimi známými obchodníky no to znáte když je naštvete tak už vás nenechají napokoji.

SG-RTG 4x08 "Divize Duchů"

BC-304ka přiletí na neznáme místo a objeví se předními loď typu X-303(Prometheus). Na Palubě nikdo není hlavně né nikdo živý.

StarGate - Alternative Universe

Je to další knížka a vy budete naší milý čtenáři první kdo si to bude číst bude to držet částeče krok i s SG-RTG protože je to spin - off.

SG-RTG 4x09 "Nezničitelný"

jedna z našich hlavních postav se "přidá" na stranu našeho Satana ale Satan neví co ho čeká.

SG-AU(StarGate -Alternative Universe)

Zvěřejnujem fotky postav které se dost často budou objevovat vtom to zbrusu novém spin-offu SG-RTG

Karolína

http://www.csfd.cz/herec/564-lopez-jennifer/gallery/

Joosé

http://www.csfd.cz/herec/353-banderas-antonio/

Dominik

http://www.csfd.cz/herec/1769-vasut-marek/

Kevin

http://www.csfd.cz/herec/114-cage-nicolas/

Ortelo

http://www.csfd.cz/herec/58-connery-sean/

Colin

http://www.csfd.cz/herec/352-bale-christian/

StarGate Alternative Universe bude vycházet v nejbližší době a omlouvám se za to, že sem neinformoval o tom, že chystám odpočinek jak to bývá u StarGate.

Stargate Alternative Universe asi?

Tento týden asi nebude další kapitola pokuď bude tak to bude velké štěstí, důvod proč nebude asi tento týden je, že nemám ty data které mám na jiném počítači a nejlíp to výjde na příští týden.

13.5.09 23:20

Mám dobrou zprávu 2.série SG-AU bude o prázdninách takže kdo nepojede na výlet tak si bude krátit čas mnoha aktivitama jak čtením SG-AU a nebo sledováním starých dílu Hvězdné brány apod. Tato zpráva přímo od autora SG-AU

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE:nevim

(Hank Landry, 2. 12. 2009 22:27)

Zdravím, milí přispěvateli váš příspěvek je dosti příjemný, dosti mě podporuje vtom aby seriál pokračoval ve filmech první film právě chystám bude to co nejdelší zatím odhadem na 24.12.09 se to vydá :)

nevim

(Sukr, 1. 12. 2009 20:53)

Ahoj musim říct že statgate sem velkej fanda a i když mě Staragte universe moc nechytlo tak musim řict že do stargate Alternativ universe sem se uplně zažral fakt je to neco nového tak autorům přeju hodně zdaru :)

Re:Demence

(Hank Landry, 16. 8. 2009 20:52)

hej tak kdo je tu jedině looser tak si ty kokote a budeš smazá ty jedna mrdko

demence

(jaa, 15. 8. 2009 19:10)

hej vy mate asi fakt dost ne??? ste banda fanatiku jakysi pi*oviny vymyšlite fuck off!! looser s